Premium diárové púzdro na Apple iPhone 5, 5S, SE - červené

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@koracell.sk
 
 
 
Úvod > MOBILNÉ PRÍSLUŠENSTVO > delenie podľa značiek > Apple > Apple iPhone 5, 5S, SE > Premium diárové púzdro na Apple iPhone 5, 5S, SE - červené
 

Premium diárové púzdro na Apple iPhone 5, 5S, SE - červené

Pre lepšiu ochranu telefónu Vám odporúčame ešte pred založením telefónu do diárového púzdra dať na displej telefónu ochrannú fóliu.
Výrobca:Koracell®
Katalógové číslo::DIAR-IPH5-PLKR
Dodacia lehota
Na sklade: 7
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 3,25 € bez DPH
3,90 € s DPH

Popis tovaru

Flip Premium - elegantné, kvalitné a odolné koženkové púzdro s plastovou vaničkou. Plast má na sebe jemné pogumovanie, takže je na dotyk príjemný. Vanička je vyrobené špeciálne len na daný typ telefónu, telefón do nej "zacvaknete" a pevne drží. Diár pasuje iba na typ telefónu uvedený v názve tovaru.

Pred objednaním si prosím preverte typ svojho telefónu. Je totiž rozdiel medzi Galaxy Ace, Ace 2, Ace 3, či Ace Plus a takéto odchýlky má dnes už skoro každý typ...Ak nemáte krabicu, či návod, číslo - typ telefónu je uvedený pod batériou. napr. Samsung S7500 je SAMSUNG GALAXY ACE PLUS.

V ponuke máme širokú paletu typov a druhov diárových púzdier, nie vždy však máme fotku diára presne na daný typ telefónu. Fotka pri tovare je reálna, možná je odchylka vo výreze na fotoaparát, či blesk....
 
 
 
Skupina produktov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia