Book + silikonové púzdro na Apple iPhone XS Max (6,5") - červené

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@koracell.sk
 
 
 
MOBILNÉ PRÍSLUŠENSTVO > PÚZDRA > FLIP a BOOK púzdro > Book + silikonové púzdro > Book + silikonové púzdro na Apple iPhone XS Max (6,5") - červené
 

Book + silikonové púzdro na Apple iPhone XS Max (6,5") - červené

Apple iPhone XS Max (6,5"), Pre lepšiu ochranu telefónu Vám odporúčame ešte pred založením telefónu do diárového púzdra dať na displej telefónu ochrannú fóliu.
Výrobca:Koracell®
Katalógové číslo::DIAR-IPHXSMax-BCR
Dodacia lehota
Na sklade: 4
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 8,25 € bez DPH
9,90 € s DPH

Popis tovaru

2v1 puzdro je kombináciou praktického diárového puzdra na telefón s uzatváraním na silný magnet + odnímateľný silikón s magnetom.
Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitnej ekologickej kože, čo mu dáva elegantný vzhľad. Koža - lem sa nachádza aj na silikónovej zadnej časti.
Odnímateľná magnetická vložka je vyrobená z odolného silikónu, ktorý umožňuje stabilné upevnenie telefónu. Má výrezy napríklad pre nabíjačku a objektív fotoaparátu. Na zadnej strane je namontovaný silný magnet, takže silne prilieha ku krytu. Umožňuje rýchlu montáž a demontáž podľa vašich potrieb.
Vnútri sú štyri praktické vrecká, ktoré môžu slúžiť na uloženie potrebných dokladov, kariet alebo peňazí.
Diár pasuje iba na typ telefónu uvedený v názve tovaru. Pred objednaním si prosím preverte typ svojho telefónu. Je totiž rozdiel napríklad medzi Samsung J510 Galaxy J5 (2016) a Samsung J500 Galaxy J5 a takéto odchýlky má dnes už skoro každý typ...Ak nemáte krabicu, či návod, číslo - typ telefónu je uvedený pod batériou.
V ponuke máme širokú paletu typov a druhov diárových púzdier, nie vždy však máme fotku diára presne na daný typ telefónu. Fotka pri tovare je reálna, možná je odchylka vo výreze na fotoaparát, či blesk....

 
 
Skupina produktov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia