Flexi Kevlar Book púzdro na Huawei Y6 II, Honor 5A - čierne

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@koracell.sk
 
 
 
Úvod > MOBILNÉ PRÍSLUŠENSTVO > PÚZDRA > FLIP a BOOK púzdro > Huawei > Flexi Kevlar Book púzdro na Huawei Y6 II, Honor 5A - čierne
 

Flexi Kevlar Book púzdro na Huawei Y6 II, Honor 5A - čierne

Huawei Y6 2, Huawei Y6II, Huawei Y6 II, Huawei Honor 5A Pre lepšiu ochranu telefónu Vám odporúčame ešte pred založením telefónu do diárového púzdra dať na displej telefónu ochrannú fóliu.
Výrobca:Koracell®
Katalógové číslo::DIAR-HUAY6II-KBK
Dodacia lehota
Na sklade: 2
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 7,42 € bez DPH
8,90 € s DPH

Popis tovaru

Jeans Kevlar Book - kvalitné a odolné jeans púzdro s gumenou vaničkou. Telefón umiestnite do vaničky z poddajného tvrdého silikónu - akoby silikónové púzdro, ktoré je robené presne na daný typ telefónu. Diár pasuje iba na typ telefónu uvedený v názve tovaru.

Pred objednaním si prosím preverte typ svojho telefónu. Je totiž rozdiel medzi Galaxy Ace, Ace 2, Ace 3, či Ace Plus a takéto odchýlky má dnes už skoro každý typ...Ak nemáte krabicu, či návod, číslo - typ telefónu je uvedený pod batériou. napr. Samsung S7500 je SAMSUNG GALAXY ACE PLUS.

V ponuke máme širokú paletu typov a druhov diárových púzdier, nie vždy však máme fotku diára presne na daný typ telefónu. Fotka pri tovare je reálna, možná je odchylka vo výreze na fotoaparát, či blesk....
 

 
 
Skupina produktov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia