Silikónové púzdro na Huawei Y6 Prime 2018, priesvitné

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@koracell.sk
 
 
 
MOBILNÉ PRÍSLUŠENSTVO > PÚZDRA > silikónové púzdra > Huawei > Silikónové púzdro na Huawei Y6 Prime 2018, priesvitné
 

Silikónové púzdro na Huawei Y6 Prime 2018, priesvitné

Huawei Y6 PRIME 2018 - 0,5 mm Pre lepšiu ochranu telefónu Vám odporúčame ešte pred založením telefónu do silikonového púzdra dať na displej telefónu ochrannú fóliu.
Výrobca:Koracell®
Katalógové číslo::SIL-HUAY6P-18-C5TR
Dodacia lehota
Na sklade: 3
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 3,25 € bez DPH
3,90 € s DPH

Popis tovaru

Silikónové púzdro na Huawei Y6 Prime 2018, priesvitné


Vysoko kvalitné zadné púzdro je ideálnym spoločníkom pre smartphone / tablet PC. Chráni zadnú stranu prístroja pred prachom, poškriabaním a poškodením s plnou použiteľnosťou všetkých funkcií. Jednoducho kliknete smartphone do púzdra. Prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Dokonalá ochrana a kvalitný dizajn
Silikónové púzdro na telefón

Telefón umiestnite do vaničky z poddajného tvrdého silikónu, ktoré je vyrobené presne na daný typ telefónu. Všetky výrezy sú do neho vyrezané tak, aby ste púzdro nemuseli dávať z telefónu pri fotení, nabíjaní, či počúvaní hudby dole.

Silikónové púzdro pasuje iba na typ telefónu uvedený v názve tovaru.

Pred objednaním si prosím preverte typ svojho telefónu. Je totiž rozdiel medzi Galaxy Ace, Ace 2, Ace 3, či Ace Plus a takéto odchýlky má dnes už skoro každý typ...Ak nemáte krabicu, či návod, číslo - typ telefónu je uvedený pod batériou. napr. Samsung S7500 je SAMSUNG GALAXY ACE PLUS.

Ak výrez na fotoaparát na fotke nie je tam kde byť má: V ponuke máme širokú paletu typov a druhov silikónových púzdier, nie vždy však máme fotku presne na daný typ telefónu. Fotka pri tovare je reálna, možná je odchylka vo výreze na fotoaparát, či blesk....

 
 
Skupina produktov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia