Flexi Eco book púzdro na Samsung J510 Galaxy J5 (2016) - biele

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@koracell.sk
 
 
 
MOBILNÉ PRÍSLUŠENSTVO > PÚZDRA > FLIP a BOOK púzdro > Samsung > Flexi Eco book púzdro na Samsung J510 Galaxy J5 (2016) - biele
 

Flexi Eco book púzdro na Samsung J510 Galaxy J5 (2016) - biele

Samsung Galaxy J5 (2016), J510 Pre lepšiu ochranu telefónu Vám odporúčame ešte pred založením telefónu do diárového púzdra dať na displej telefónu ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo.
Výrobca:Koracell®
Katalógové číslo::DIAR-J510-EW
Dodacia lehota
Na sklade: 3
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 7,92 € bez DPH
9,50 € s DPH

Popis tovaru

Elegantný a štýlový book diár so zapínaním na silný magnet.

Book diár je vyrobený z vysoko kvalitnej eko-kože. Eko-kožené prevedenie je nielen zvonku, ale aj po celej vnútornej strane puzdra.

Hlavnou výhodou tohto diára je upevňovací magnet na zatváranie, ktorý je po celej šírke, čo je veľmi pohodlné pri každodennom používaní, nakoľko vám nezavadzajú rôzne zapínacie patenty. Kvalitný magnet je zárukou dlhej doby používania. Naviac book diár má dve zásuvné vrecká, kde si môžete dať kreditnú, bankomatovú kartu, občiansky, alebo vodičský preukaz, peniaze a iné drobné tenké veci.

Diár má funkciu pozície opierky, ktorá uľahčuje prezeranie fotiek, videí a prezeranie internetu. Uprostred je silikón pre umiestnenie telefónu - jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Puzdro má výrezy pre všetky tlačidlá funkcií aj výrezy pre konektory, kameru a reproduktory.

Materiál: Eco-koža a silikón

Diár je určený iba na daný typ telefónu uvedený v názve tovaru. V ponuke máme širokú paletu typov a druhov diárových puzdier, nie vždy však máme fotku diára presne na daný typ telefónu. Fotka pri tovare je reálna, možná je odchýlka vo výreze na fotoaparát, či blesk...

Pred objednaním si prosím preverte typ svojho telefónu. Je totiž rozdiel medzi Samsung A510 Galaxy A5 (2016), Samsung A500 Galaxy A5 alebo Samsung J120 Galaxy J1 (2016) a Samsung J100 Galaxy J1s a takéto odchýlky má dnes už skoro každý typ...Ak nemáte krabicu, či návod, číslo - typ telefónu je uvedený pod batériou.

 
 
Skupina produktov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia